Antystresowe olejki eteryczne w mieszankach, czyli inaczej nazywane synergiami jak działają na człowieka w koncepcji polaryzacji plus lub minus na zasadzie magnesu.


Olejki eteryczne i ich polaryzacja plus lub minus. 

Olejek eteryczny jak człowiek porównać można do pola magnetycznego?

Co to jest pole magnetyczne?

Jakie są cechy magnesów?

Magnesy to ciała, które wytwarzają wokół siebie pole magnetyczne, posiadają zdolność przyciągania elektromagnetycznego, która jest większa na jego biegunach inczaj nazywane skrajnościami. 

Bieguny nazywane są północą (-) i południem (+), ponieważ są zorientowane zgodnie z biegunami geograficznymi Ziemi, która jest naturalnym magnesem.


W środkowej części magnesu, nazwana jest czarną strefą, siła magnetyczna jest praktycznie zerowa i nazywana jest osią magnetyczną. 

Takie same bieguny odpychają się, podczas gdy różne bieguny się przyciągają. Ponadto nie ma izolowanych biegunów, więc jeśli magnes pęka na dwie części, powstają dwa nowe magnesy, każdy z biegunami północnym i południowym, chociaż siła przyciągania maleje.

Na temat magnesu można by było jeszcze dużo pisać ale to nie jest nasz zamiar.


Nasza metoda w aromaterapii to dostarczenie równowagi emocjonalnej i zdrowotnej podobnej perfekcji magnetycznej Ziemi.

Poprzez starotybetańską metodę testu kinezjologicznego na gestach, staramy się precyzyjnie spersonalizować odpowiedni olejek eteryczny do stanu emocjonalnego, jest to metoda naukowa.


Każdy człowiek to takie małe uniwersum, taka mała Matka Ziemia, może się odznaczać, ze zmiennym ładunkiem magnetycznym, jest to uzależnione od wielu czynników. co myślimy w danym momencie, jak się odżywia, w jaki sposób oddychamy, jaki rytm życia prowadzimy i inne. 


Idealna jest równowaga dla naszego zdrowia i doskonałego samopoczucia to właśnie taki magnes.

Tak naprawdę filozofia ta odnosi się do energii życiowej „Qi” (najprostsze wytłumaczenie energii Qi to: posiłek, jemy po to żeby móc podnieść szklankę z wodą to właśnie ta energia nam zapewnia możliwość odpowiedniego funkcjonowania codziennie). 

Taką energię również posiadają olejki eteryczne pozyskiwane w sposób naturalny dostarczane poprzez rośliny dzięki Matce Naturze Ziemi.

Właściwości olejków eterycznych, są wychwytywane przez nasze ciało i przekazywana do naszego ciała i mają wpływ na nasze zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne.


Test kinezjologiczny na gestach dłoni to diagnoza potrzebna do zapobieganie zaburzeniom równowagi między energią Yin i Yang = ładunek lub pole magnetyczne naszego ciała w wyniku energii życiowej „Qi”, co pomaga przywrócić i utrzymać dobre zdrowie doskonałe samopoczucie, fizyczne i emocjonalne, metoda ta jest bardzo przydatna w przypadku problemów emocjonalnych, jak stres, stany przed depresyjne i wszelkie inne zaburzenia emocjonalne.

Trzeba zauważyć że w medycynie chińskiej i tybetańskiej stosuje się tą metodę również na organach wewnętrznych człowieka, organ zdrowy to równowaga magnetyczna. 


Olejki eteryczne w aromaterapii i człowieka to naturalny magnes tak jak ziemia. 

Olejki eteryczne również są spostrzegane jak naturalne magnesy jednak ich pole może być z przewagą pola minus lub plus. 

Testem kinezjologicznym na gestach mamy możliwość określić w czy w danym momencie człowiek posiada równowagę magnetyczna czy ma przewagę biegunowości minus albo plus.
Biegunowość nie ma nic wspólnego z określeniem czy człowiek jest dobry czy zły to zła interpretacja. 


Reasumując olejki eteryczne pozwolą nam przywrócić równowagę magnetyczną (energia) a to jest równoznaczne z doskonałym samopoczucie, odczuciem, głębokiego relaksu, anty-stres i regeneracji.


W sklepie Alchemia Urody mamy do zaoferowania dwie wyróżniające się olejki eteryczne, które nam pozwolą na przywrócenie równowagi emocjonalnej

(+) olejek eteryczny mieszanka mirra i kadzidło anty stres

Zobacz opis w sklepie Alchemia Urody 15 ml.

Mieszanka + będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób o polaryzacji MINUS

(-) olejek eteryczny anty stres olejki eteryczne cytrusowe z dodatkiem olejków ziołowych. 

Mieszanka (-) będzie doskonałe pasowała do osób o polaryzacji PLUS


Oba te olejki są przeznaczone do stosowania przez holistycznych lekarzy medycyny naturalnej, masażystów, fizjoterapeutów, masażystów i innych osób związanych z działalnością spa i wellness. 

Szukasz naturalnych metod pracy zapraszamy do współpracy w innym wymiarze naturalnych metod pracy. 


Chcesz się nauczyć testu kinezjologicznego na gestach, które określi biegun magnetyczny, zapraszam na szkolenie.

Więcej informacji znajdzie na stronie Alchemia Urody.


Jesteś profesjonalistą w wymienionej branży zapraszam do kontaktu. 

E-mail: info@alchemiaurody.pl

Tel: 513 109 909 
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Aromaterapia - tarczyca - niedoczynność i nadczynność, jakie olejki eteryczne?

10 olejków eterycznych o właściwościach antybiotycznych bez skutków ubocznych. SYNERGIA 10 Alchemia Urody

Walczymy w sposób naturalny z depresją i stresem poznaj SYNERGIE 11 - ALCHEMIA URODY